Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora
| Wi-Fi | Basen Basen na dachu | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora Campo Grande oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Campo Grande City Hall, położonych w odległości 5-minutowego spaceru. Ten apartament dysponuje sauną, które zapewniają gościom przyjemną atmosferę.
Parque das Nações Indígenas jest w 3 km, a Estádio Universitário Pedro Pedrossian 4 km od tego apartamentu. Place de la République znajduje się niedaleko od obiektu.
Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora jest wyposażony w kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Do lotniska Campo Grande można dojechać samochodem w ciągu 10 minut. Co więcej, ten apartament zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia. Do dyspozycji Gości jest także basen, który zapewnia przyjemniejszy pobyt.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Sauna
- Centrum fitness
Usługi
- Pralnia
- Centrum biznesowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora?
Na miejscu Goście Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora oferuje kuchnię. - ❓
Czy Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora ma basen?
Studio Style Com Dois Quartos E Lavadora dysponuje basenem.